“Edatur Umre Hac Organizasyonu Hayrabolu Umre Turları” için 8 yanıt

  1. Aleykum Selam Hac ve Umre ziyaretlerimizi ailece edatur firması ile yapmıştık. Yemekler güzel. Teşekkür ederiz. Allah bereketli kazançlar versin.

  2. Niğde merkezden ben Fatmanur Koytak. Herkese Selam Çok memnun kaldık.. Allah razı olsun Fiyat olarak gayet uygun. Bilgili tecrübeli. Hayırlı işler bol kazançlar dileriz 02-08-2020 22:23:34

  3. Allahın rahmeti üzerinize olsun Tekrarı olacak ise edatur firması ile ziyaretlerimize devam etmek isteriz. Kafile rehber hocamız bizler ile çok ilgilendi. Allah kabul etsin. Umre turları takvimini takip ediyorum.

  4. Allahın rahmeti üzerinize olsun Başarılı ve güzel Umre organizasyonu oldu. Sizlerin vesilesi ile kutsal topraklara gitmek nasip oldu. Allah razı olsun. Allah bereketli kazançlar versin.

  5. Hayırlı İşler Hac ve Umre ziyaretlerimizi ailece edatur firması ile yapmıştık. Sağladığınız kolaylıklar için teşekkür ederiz Teşekkür ederiz. Teşekkür ederim.

  6. Erzincan merkezden ben Busem Gökçeaslan. Selam Firmanız ile yaptığımız Umre ziyaretinden son derece memnun kaldık. Yemekler güzel. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Teşekkür ederiz. 06-08-2020 02:06:12

  7. Merhaba Kardeşlerim Firmanız ile yaptığımız Umre ziyaretinden son derece memnun kaldık. Umre Hac hakkında her soruya cevap verebilecek tecrübede bir firma Hizmet kusursuzdu. Rabbim işlerinizi çoğaltsın.

  8. Ordu merkezden ben Muhammet Mustafa Turul. Selamün Aleyküm Edatur ile yaptığım ikinci umre ziyaretiöden son derece memnunum. Sizlerin vesilesi ile kutsal topraklara gitmek nasip oldu. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrarı için dua edelim. 06-08-2020 12:18:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir